Republic jótékonysági koncert a sérült gyermekekért

2023. november 28-án a szegedi Belvárosi Moziban tartotta meg a Szeged Első Lions Club évi szokásos jótékonysági koncertjét.

A klub 21 éves történetének - hangulatában - egyik legsikeresebb koncert rendezvénye volt, és forró hangulatban szórakozott a több mint 400 ember, akik áldoztak azért, hogy a klub jótékonysági céljaihoz hozzájáruljanak.

A klub döntése alapján a koncert fedezetét a Dr. Waltner Károly Integrált Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény Szeged Agyagos utcai sérült gyermekek nevelő otthonának ajánlotta fel a Lions Club, udvari játékok és bútorok formájában. Köszöni a klub tagjainak, támogatóinak, a Republic együttesnek és rajongóiknak.