Családi nap a Szeged Első Lions Club-ban

Október 6-án családi napot tartott a Szeged Első Lions Club. A csodálatos őszi időben a Gellért Szabadidőközpontban tartott rendezvényen a klubtagokon kívül jelen voltak a családtagok, gyermekek, unokák is. A résztvevők megkóstolhatták Vámosi Lukács méltán híres halászlévét, valamint Háló Pál és dr. Bella Zsolt marhapörköltje is osztatlan sikert aratott. A fiatalabb résztvevők részére pedig barbeque csirkecomb készült.

A rendezvény kiváló alkalmat nyújtott arra, hogy a tagok egymást, és egymás családját is jobban megismerjék. Külön köszönet Nagy Istvánnak a rendezvény megszervezéséért.