Jótékonysági lecsófőzés

esemény kezdete: 2024. szeptember 21. 09:00
esemény vége: 2024. szeptember 21. 15:00

Belecsapunk a lecsóba és adományokat is gyűjtünk

A Szeged Első Lions Club oroszlánjai részt vesznek a szegedi 4. Lecsófesztiválon és jótékonységi lecsófőzést csinálunk.

A főzés mellett természetesen a jótékonykodást sem hanyagoljuk!!! Ezen a rendezvényen a CML és GIST Betegek Egyesülete számára gyűjtünk adományokat. Ez a közhasznú betegszervezet 2002. óta képviseli a CML (krónikus mieloid leukémia) betegek érdekeit, jelenleg az egyetlen CML-es betegképviseleti szerv Magyarországon.

Ha nem tudsz a rendezvényen személyesen megjelenni a rendezvényen, akkor adományodat átutalással is eljuttathatod a Szeged Első Lions Club-nak. Bankszámla: 10402805-28021359-00000000, a közlemény rovatba kérjük írd be: CML betegek.

A rendezvényen megismerkedhetsz az egyesület tevékenységével.