1. Proaktív diabétesz nap - Jótékonysági Lions futással

esemény kezdete: 2018. november 18. 10:00
esemény vége: 2018. november 18. 15:00

Első alkalommal rendezi meg a Proaktív Egészségközpont a Szeged Első Lions Club együttműködésével egy jótékonysági futással egybekötött diabétesz napját. A futásból befolyt teljes összeget a Szeged Első Lions Club diabétesz programjainak megvalósítására fordítja.

A rendezvényre ellátogatóknak az egészségügyi személyzet INGYENES

• vércukor mérést
  • szemfenék szűrővizsgálatot
  • diétás tanácsadást biztosít.

Az eseményt a Mosólykommandó Alapítvány bohócdoktorai lufi hajtogatással ajándék lufikkal teszik a gyermekek számára is érdekessé.

Lions jótékonysági diabétesz futás:

Helyszíni regisztráció szükséges: gyermekeknek min. 500 Ft
felnőtteknek min. 1000 Ft
Választható távok: 3km/ 6km
Futás helyszíne: Gergely Liget

A jótékonysági futásban regisztrált résztvevők között értékes ajándékcsomagokat sorsolunk ki.

Részletek a Facebook oldalunkon.

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Szeged Első Lions Club

Adószámunk: